KOB Dobřichovice


Skip Navigation Links
Hlavní stránka
Seznam členů
Přihlášky
Účetnictví
Galerie
Nápověda
Administrace

  REG : Heslo:

Nápověda pro práci se stránkami

1. Práce podle úrovně přihlášení

Vpravo nahoře jsou pole "REG" a "Heslo" pro přihlášení na stránky. Po přihlášení se objeví další dvě tlačítka - jedno pro odhlášení, druhé pro vstup na profil člena, tedy stránku s jeho osobními údaji. Jsou možné 2 úrovně práce:
2. Profil člena oddílu

Po přihlášení s heslem a stisku tlačítka "Upravit" se objeví stránka s osobními údaji. Kromě běžných údajů, které je možno libovolně měnit a uložit tlačítkem "Uložit změny", je zde sekce "Oprávnění přihlašovat mě na závody". Zde každý může přidávat a odebírat členy oddílu, kteří ho mohou přihlašovat (a odhlašovat) na závody. Při prvním přihlášení je tedy vhodné zadat zde sám sebe. Vybrané údaje z profilu se zobrazují na stránce "Seznam členů", která je přístupná z hlavního menu komukoli.


3. Přhlašování na závody

Úvodní stránka zobrazí seznam aktuálních závodů. Výběr závodů je možno ovlivnit dvěma ovládacími prvky: Po vybrání závodu (tlačítko "Vyber" v levém sloupci) se zobrazí stránka s podrobnějšími údaji o závodě a seznam dosud příhlášených členů. Jsme-li řádně přihlášení, objeví se i seznam pro přihlašování dalších a taky funguje odhlašování, případně změny v přihlášce (např. kategorie), samozřejmě pouze do termínu přihlášek.


4. Účetnictví

Po vstupu na stránku se zobrazí další menu se třemi možnostmi pokračování: Tato krátká nápověda je zobrazena i na úvodní stránce Účetnictví.


5. Galerie

Tato stránka je připravena pro umístění galerií fotek, případně odkazů na galerie jinam. Prozatím obsahuje jedinou galerii věnovanou Mílovi.